Sesje Resonant Healing

ukojenie, dokładnie wtedy kiedy go potrzebujesz

Sesje Resonant Healing to sesje, które wesprą cię w sytuacji, kiedy jakieś przeszłe, trudne doświadczenie przesłania ci twoje działania tu i teraz. Kiedy masz poczucie, że z niewiadomego dla Ciebie powodu powtarzasz te same scenariusze, chociaż wiesz, że ci nie służą. Kiedy dopada cię niezrozumiały stres w sytuacji, która obiektywnie nie powinna kreować w Tobie aż tyle napięcia. Kiedy utknęłaś/utknąłeś. Kiedy trudno ci odnaleźć radość, chociaż masz ku niej powody. Kiedy dajesz siebie innym, chociaż bardzo chcesz postawić granicę. Kiedy stale czujesz podskórny niepokój i czujność. Kiedy często za gardło łapie Cię poczucie wstydu i łatwo Ci kierować ostrze bolesnej krytyki do siebie.

Pracuję w oparciu o metodę Resonant Healing Sarah Peyton, która integruje wiedzę z zakresu Porozumienia bez przemocy, uważności (mindfulness), pracy z ciałem, pracy z traumą oraz odniesień do neurobiolgicznych badań Daniela Siegala i Stephena Porgesa.

Podczas sesji odkryjesz, jak działa na Twój mózg współbrzmienie i jak empatyczny rezonans może przynosić ulgę dla dawnych zranień i często nieuświadomionego cierpienia. Dzięki językowi współbrzmienia wesprzesz rozpraszanie „bąbelków traumy”, integrację mózgu, czucie ciała i odbudowywanie bezpiecznej więzi – ze sobą i z innymi.

Jak umówić się na sesję Resonant Healing

zadzwoń: 509 361 995
lub napisz: ewa@ewatyralik.com 

Umówimy dogodny termin i formę sesji. Możemy spotkać się osobiście w Warszawie lub on-line przez Skype/Zoom.