Cześć!

jestem Ewa Tyralik-Kulpa

Mam za sobą ponad 1000 godzin szkoleń i pracy z ludźmi. W Szkole uczę podstaw empatycznej komunikacji, a w moim Laboratorium Porozumienia pomagam dogadać się pomagam dogadać się w związkach, z dziećmi i w firmach.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Szkoły Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii. Posiadam rekomendację trenerską I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyłam także Podyplomowe Studia Marketingu i Zarządzania na SGH oraz Podyplomowe Studia Public Relations UW i PAN (zostałam odznaczona złotą odznaką).

Napisałam praktyczny poradnik o dogadywaniu się i odnajdywaniu porozumienia: „Ewka, co cię ugryzło, jak się zrozumieć i porozumieć”, o którym więcej można przeczytać tutaj.

Na stałe jestem związana ze Szkołą Komunikacji Opartej Na Empatii. Prowadzę w Szkole zajęcia z podstaw komunikacji opartej na empatii, pracy z przekonaniami, a na II etapie Szkoły – zajęcia z narzędzi trenerskich.

Na UW prowadziłam zajęcia z Narzędzi empatycznej komunikacji dla nauczycieli, jestem również wykładowczynią na SWPS na studiach podyplomowych Komunikacja w organizacji oparta na empatii.

Jestem współautorką projektu Dojrzewalnia Liderek, programu – klasyka, esencji rozwojowego know how dla współczesnych kobiet. Dla kobiet, które chcą tworzyć swoje życie, a nie odtwarzać automatycznie wzorce, które podcinają im skrzydła i w domu, i w pracy.