Znam szefów, którzy uważają, że wszystko jest dla wszystkich jasne, a to, co się dzieje, to wynik niedbalstwa i braku zaangażowania pracowników.

Znam pracowników, którzy siedzą po godzinach, przynoszą pracę do domu i ciągle są sfrustrowani, bo nie wiedzą już, w co ręce włożyć. Zdarza się, że ci szefowie i ci pracownicy pracują w tej samej firmie...

Znam firmy, które są za małe, aby sprawdziły się w nich korporacyjne zasady zarządzania informacjami i za duże, aby komunikacja szła tak po prostu, na żywioł.

Znam firmy, którym udało się usłyszeć nierozwiązywalne dotąd kwestie, a znalezienie rozwiązań okazało się zaskakująco proste.

Serdecznie zapraszam do kontaktu - z radością przygotuję ofertę dedykowaną potrzebom Twojej Firmy. Nie pracuję na 'gotowcach".

 

Skorzystaj z porad dla biznesu

Warsztaty prowadzone przez Ewę Tyralik otrzymywały wysokie oceny zarówno od Zlecających, jak i Uczestników. Wielokrotnie zdarzało się, że przy kolejnych edycjach warsztatów Zleceniodawcy prosili, aby prowadziła je ta właśnie Trenerka. Ewa jest rzetelna, życzliwa, uczciwa i kompetentna.

 

Joanna Kulpińska
Prezes Fundacji Bene Vobis

Szanowna Pani Ewo, niezmiernie dziękuję za przeprowadzenie warsztatów dla bibliotekarzy oraz spotkań/ wykładów interaktywnych dla mieszkańców Złotowa i okolic. Otrzymuję informacje zwrotne od ich uczestników potwierdzające zarówno Pani merytoryczne przygotowanie, jak też panującą na nich przyjemną atmosferę. Budowanie pozytywnych relacji z innymi – przewodni temat wszystkich trzech spotkań - miało zatem praktyczne i bardzo realne odwzorowanie w bezpośrednim kontakcie podczas wykładów. Liczę na dalszą współpracę, polecając innym Pani osobę jako trenerkę empatycznej komunikacji opartej na NVC.

 

Sylwia Mróz
Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej
im. Cypriana Norwida w Złotowie