W najbliższym czasie nie prowadzę wykładów otwartych.

Ale jeśli interesuje Cię temat komunikacji, zapraszam Cię do obejrzenia minutowych prezentacji - komunikacyjnych podpowiedzi, które mogą Ci się przydać na co dzień.

Miałam przyjemność współpracować z Ewą wielokrotnie, w tym gościć ją jako prelegentkę na organizowanych przez prowadzone przeze moje wydawnictwo eventach dla kobiet. Ewa jest doświadczoną mówczynią, trenerką, coachem, która zaraża pasją do świadomego życia pełnego pasji. Kontakt z nią inspiruje do wykorzystywania własnego potencjału, pogłębiania umiejętności i poszerzania horyzontów. Przyjazny stosunek do otoczenia, występowanie w roli serdecznego mentora, a nie oceniającego nauczyciela, sprawiają, że uczestnictwo w prowadzonych przez nią szkoleniach i warsztatach to nie tylko obietnica dużego kroku w rozwoju osobistym, ale i impuls do poprawy komunikacji z innymi oraz z samym sobą.

 Anna Machnowska
redaktor naczelna Sway

Inni o wykładach

Ewa Tyralik jest trenerką współpracującą na stałe ze Szkołą Trenerów Komunikacji opartej na Empatii. Bardzo cenię tę współpracę, ponieważ wiedza Ewy jest zintegrowana i ugruntowana w jej doświadczeniach. Cenię rzetelność i oddanie sprawom, na które Ewa się decyduje. Mam zaufanie i śpię spokojnie, kiedy Ewa robi to, na co się umówiłyśmy. Rekomenduję współpracę z Ewą - jest owocna i przyjemna!

 

Lucyna Wieczorek
dyrektor Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii

Warsztaty

Bardzo się cieszę, że zainteresowały Cię moje warsztaty.

W najbliższym czasie zapraszam na otwarty wykład "Zabójcy empatii". Wykład jest wprowadzeniem do metody empatycznej komunikacji (opartej na NVC) oraz uświadamia możliwość skorzystania z niej na co dzień. Tematy:

  • Czym są zabójcy empatii?
  • Jak mówić, żeby się

7.04.2017r., godz. 19:00.
Rezerwacja miejsca tutaj.

Sesje indywidualne

Serdecznie zapraszam Cię na spotkania, podczas których otrzymasz narzędzia, które pomogą Ci lepiej zrozumieć siebie i innych i po prostu łatwiej się dogadać w trudnych dla Was tematach i sprawach.


Odkryjesz, dlaczego dana kwestia wzbudza w Tobie i w drugiej stronie napięcie. Odnajdziesz ukryte wartości i pragnienia, a dzięki temu - pojawią się nowe możliwości i wzrośnie chęć do współpracy.


Jeśli męczy Cię krytyk wewnętrzny, zapraszam Ciebie i jego na kawę. Pomogę Ci wyłapać własne wewnętrzne głosy sprzeciwu, których czasem zupełnie się nie spodziewasz, a które niweczą Twoje wysiłki, podkopują zaufanie co do podjętych decyzji i nie pozwalają Ci żyć swobodnie. Pokażę Ci, jak tych wewnętrznych wrogów mieć po swojej stronie.


Zapraszam Cię także na trening komunikacji emocji, dzięki któremu nauczysz się zdrowo złościć, oswoisz lęk i poczujesz się swobodniej podczas trudnych dla siebie rozmów.

Opinie osób, które skorzystały z sesji indywidualnych

Ewa słucha tak uważnie i życzliwie, że pomaga mi to usłyszeć siebie. Z delikatnością i wyczuciem pomaga dotknąć tego, co trudne - ukoić, opatrzyć, by się goiło. Pomaga odkrywać wewnętrzną siłę.

Anna Jakończuk - Stepaniuk

Ewo, sesje z Tobą to jak przecinanie węzła gordyjskiego, który się czasem we mnie zaciska. Coś co postrzegam jako trudne, beznadziejne, a nawet nie do zniesienia, nagle / po godzinnej sesji/ staje się jaśniejsze, klarowniejsze, pojawiają się różne możliwości. Już nie muszę znosić i wytrzymywać, bo to coś, co wydawało się zastygłe i skostniałe, zaczyna się ruszać i rozjaśniać, zaczynam widzieć i czuć, że mam wybór. W tym miejscu odzyskuję swoją moc. Dzięki pytaniom, które stawiasz, docieram do sedna problemu i zaczynam rozumieć o co mi chodzi. Pojawia się jasność i klarowność. Podczas sesji z Tobą uczę się jak być uczciwą i szczerą względem siebie i innych - nie raniąc i nie oceniając.

 Alicja Kożuchowska
Pracownia Własnym Rytmem

Zdecydowałam się na pracę z Ewą, ponieważ zależało mi na rezultatach i konkretnej zmianie. Jestem osobą, która dużo marzy ale czasami trudno mi te marzenia zamienić w plany i je zrealizować. Ewa pomogła mi zamienić marzenie na działanie. Podczas sesji był czas na empatię i pracę z przekonaniami, ale też na planowanie. Dzięki temu, że zadania były konkretne i możliwe do realizacji z radością i lekkością realizowałam je w rzeczywistości. Połączenie tych dwóch jakości, czyli empatii i konkretu, było dokładnie tym, czego potrzebowałam, żeby ruszyć z miejsca. Sesje z Ewą przygotowały mnie do podjęcia jednej z ważniejszych decyzji w ciągu ostatnich lat. Jestem bardzo zadowolona z rezultatów: z siebie jestem dumna, a do Ewy czuję ogromną wdzięczność!

 

 Brygida Dynisiuk