Ewa Tyralik-Kulpa

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Szkoły Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii.

Ukończyłam także Podyplomowe Studia Marketingu i Zarządzania na SGH oraz Podyplomowe Studia Public Relations UW i PAN (zostałam odznaczona złotą odznaką).

Napisałam praktyczny poradnik o dogadywaniu się i odnajdywaniu porozumienia: "Ewka, co cię ugryzło, jak się zrozumieć i porozumieć", o którym więcej można przeczytać tutaj.

Na stałe jestem związana ze Szkołą Komunikacji Opartej Na Empatii

Jestem współwłaścicielką jednej z pierwszych marek dotyczących rozwoju osobistego w Polsce - Dojrzewalni Róż.

Wraz z Izą Kaźmierczak jestem autorką projektu JestemBogata

W naszych projektach SPA pieniędzy, Gotowe na więcej oraz Jak rozmawiać z dzieckiem o pieniądzach wzięło udział ponad 750 osób


Zarządzałam ogólnopolskim festiwalem rozwojowym PROGRESSteron (w którym udział wzięło ponad 80 000 kobiet)


W mojej agencji PR przez lata obsługiwałam takich klientów jak TVN, Travelport, ITAKA czy AGORA SA


Odpowiadałam jako dyrektor wydawnicza za wynik finansowy tygodnika o milionowym nakładzie.

Uwielbiam pracować z ludźmi, którzy swoje o życiu już wiedzą.

Ewa słucha tak uważnie i życzliwie, że pomaga mi to usłyszeć siebie. Z delikatnością i wyczuciem pomaga dotknąć tego, co trudne - ukoić, opatrzyć, by się goiło. Pomaga odkrywać wewnętrzną siłę.

Anna Jakończuk - Stepaniuk

Ewa Tyralik jest trenerką współpracującą na stałe ze Szkołą Trenerów Komunikacji opartej na Empatii. Bardzo cenię tę współpracę, ponieważ wiedza Ewy jest zintegrowana i ugruntowana w jej doświadczeniach. Cenię rzetelność i oddanie sprawom, na które Ewa się decyduje. Mam zaufanie i śpię spokojnie, kiedy Ewa robi to, na co się umówiłyśmy. Rekomenduję współpracę z Ewą - jest owocna i przyjemna!

 

Lucyna Wieczorek
dyrektor Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii

Miałam przyjemność współpracować z Ewą wielokrotnie, w tym gościć ją jako prelegentkę na organizowanych przez prowadzone przeze moje wydawnictwo eventach dla kobiet. Ewa jest doświadczoną mówczynią, trenerką, coachem, która zaraża pasją do świadomego życia pełnego pasji. Kontakt z nią inspiruje do wykorzystywania własnego potencjału, pogłębiania umiejętności i poszerzania horyzontów. Przyjazny stosunek do otoczenia, występowanie w roli serdecznego mentora, a nie oceniającego nauczyciela, sprawiają, że uczestnictwo w prowadzonych przez nią szkoleniach i warsztatach to nie tylko obietnica dużego kroku w rozwoju osobistym, ale i impuls do poprawy komunikacji z innymi oraz z samym sobą.

 Anna Machnowska
redaktor naczelna Sway

Ewo, sesje z Tobą to jak przecinanie węzła gordyjskiego, który się czasem we mnie zaciska. Coś co postrzegam jako trudne, beznadziejne, a nawet nie do zniesienia, nagle / po godzinnej sesji/ staje się jaśniejsze, klarowniejsze, pojawiają się różne możliwości. Już nie muszę znosić i wytrzymywać, bo to coś, co wydawało się zastygłe i skostniałe, zaczyna się ruszać i rozjaśniać, zaczynam widzieć i czuć, że mam wybór. W tym miejscu odzyskuję swoją moc. Dzięki pytaniom, które stawiasz, docieram do sedna problemu i zaczynam rozumieć o co mi chodzi. Pojawia się jasność i klarowność. Podczas sesji z Tobą uczę się jak być uczciwą i szczerą względem siebie i innych - nie raniąc i nie oceniając.

 

 Alicja Kożuchowska
Pracownia Własnym Rytmem